هرگونه وبسایت آلوده را بازگردانی می کنیم

پاکسازی سایت هک شده تخصص ماست. ما این تضمین رو به شما می دهیم در صورت آلوده شدن وبسایت شما با هر بد افزاری در عرض 30 دقیقه الی 5 ساعت سایت شمارو به حالت اولیه برگردانده و کانفیگ امنیتی رو روی وبسایت شما اعمال کنیم.

پاکسازی سایت هک شده

قبل از انجام خدمات پاکسازی و کانفیگ امنیت VIP سوال دارید؟ در خدمت شما هستیم 09338776735

اگر سایت شما هک شده، وقت را از دست ندهید!

جدی‌ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی سایت هک شده نکنید، سایت دچار آسیب‌های جدی‌تری می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند و اگر سایت شما هک شده باشد بعد از مدت کوتاهی تمامی نتایج خود را از دست خواهید داد. بس همین حالا اقدام به پاکسازی سایت خواد کنید.

پاکسازی سایت هک شده

اطلاعات هاست
در صورتی که کد تخفیف دارید در این بخش وارد کنید
توجه داشته باشید که ما این تضمین رو به شما می دهیم که تحت هر شرایطی سایت شمارو بازگردانی کنیم و به صورت سالم بدون حفره ی امنیتی تحویل شما بدیم. بس هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید تا عملیات پاکسازی و کانفیگ امنیتی انجام بشه.

money
clock
medal
chat-2
پاکسازی و کانفیگ امنیتی

این پکیج مختص افرادی هستش که وبسایتشون هک و ویروسی شده و سایتشون از دسترس خارج شده. در این پکیج ما خدمات پاکسازی سایت الوده رو به صورت کامل انجام می دیم و بعد از پاکسازی، خدمات کانفیگ امنیتی رو روی وبسایتشون اعمال می کنیم تا دیگر مورد حملات هکر ها قرار نگیرد. خیالتان راحت باشید هرگونه وبسایت الوده ای هم داشته باشید ما برای شما پاکسازی و کانفیگ امنیتی خواهیم کرد.

money
clock
medal
chat-2
کانفیگ امنیتی

این پکیج مختص افرادی هستش که سایتشون آلوده نیست و هیچ نفوذی به سایتشون انجام نشده ولی می خواهند وبسایتشون رو در مقابل حملات و آسیب پذیری توسط هکر ها امن کنند و خدمات کانفیگ امنیتی برای سایتشون انجام بشه. این تضمین را به شما می دهیم که به صورت کامل وبسایت شمارو در مقابل هرگونه حملات امن کنیم.

اطلاعات هاست
در صورتی که کد تخفیف دارید در این بخش وارد کنید
توجه داشته باشید که ما این تضمین رو به شما می دهیم که سایت شمارو به صورت کامل کانفیگ امنیتی کنیم. بس با خیال اسوده درخواست خود را ثبت کنید.

چنانچه سوال یا نیاز به مشاوره ی قبل از خرید دارید لطفا اطلاعاتتون رو در کادر زیر وارد کنید تا کارشناسان ما همین حالا با شما تماس بگیرند.

دیگر خدمات آکادمی میلاد علیزاده

با سرویس های میزبانی، طراحی، و پشتیبانی آکادمی میلاد علیزاده با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید

سوالاتی که شاید ذهن شمارو هم درگیر کرده باشه

خیر ، خدمات پاکسازی سایت هک شده بدون از بین رفتن اطلاعات است. تنها فایل های مخرب و آلوده حذف می شود و در صورتی که یک فایل مهم آلوده شده باشد، اقدام به حذف فایل های آلوده آن می شود. در مواردی که لازم به حذف فایل آلوده باشد، ضمن هماهنگی، فایل بروز رسانی می شود.

خیر، ابتدا سایت شما بررسی و پاکسازی می شود و به شما چند روز مهلت تست داده می شود. بعد از تایید اینکه مشکلی در سایت وجود ندارد، اقدام به افزایش امنیت سایت شما کرده تا دیگر و مجدد سایت شما هک نشود.

بله متاسفانه سایت شما هک شده است، این یکی از نشانه های هک شدن سایت است که باید پس از پاکسازی سایت، اقدام به تغییراتی در گوگل کنسول کرد تا مجدد گوگل محتوای سایت سالم را ایندکس کند. این موارد پس از پاکسازی به کاربر در تیکت گفته می شود.

مشکل از تزریق کد مخرب در بخشی از هاست و یا دیتابیس شماست که البته با خدمات پاکسازی این مورد هم حل می شود. معمولاً ریدایرکت شدن سایت به سایت دیگر ، از مهم ترین روش هایی است که هکر ها برای کردن یک سایت استفاده می کنند.

می توانید از همین خدمات استفاده نمایید، ضمن بررسی سایت شما، اقدام به افزایش امنیت سایت هم می گردد. پس از خرید حتماً این مورد را در بخش تیکت اعلام نمایید.

اگر سایت شما هک شده، وقت را از دست ندهید!

جدی‌ترین مشکلی که برای یک سایت می تواند ایجاد شود، هک شدن سایت است. در صورتی که سریعاً اقدام به پاکسازی و ویروس کشی سایت نکنید، سایت دچار آسیب‌های جدی‌تری می شود. اگر شما قبلاً از خدمات افزایش امنیت در سایت استفاده کرده بودید، از هک شدن سایت جلوگیری می شد. گوگل سایت های ویروسی را خیلی زود از نتیجه جستجو حذف می کند.

هشدار! اگر سایت شما هک شده است، فوراً آن را پاکسازی نمایید.

تجربه نشان داده است بجز اینکه سایت از گوگل حذف می شود، آنتی ویروس‌هایی که بر روی سیستم کاربران موجود هستند نیز سایت ویروسی را مسدود خواهند نمود.

همچنین اگر زمان آلوده بودن سایت طولانی شود، دامنه شما را به عنوان دامنه آلوده می شناسند و اگر هم پاکسازی شود، خیلی مواقع دیگر آن را به راحتی باز نمی کنند، در این مورد حتماً از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

بررسی کامل سایت

در اولین مرحله پاکسازی سایت‌های هک شده، روشی که هکرها برای آلوده کردن سایت استفاده کرده‌اند شناسایی می شود و تمام اجزا و بخش‌های سایت و هاست، شامل فایل‌ها و دیتابیس مورد بررسی کامل قرار خواهد گرفت تا باگ‌های مربوطه مشخص شوند.

پاکسازی کامل سایت

در مرحله دوم هر نوع اسکریپت و یا کدی در سایت تزریق شده باشد پاکسازی می گردد. برخی مواقع هکرها کدها را در بخش های خاصی از سایت قرار می دهند، ما این موارد را بخوبی می دانیم و در مرحله بررسی سایت این بخش‌ها را شناسایی و تغییرات لازم انجام می دهیم.

کانفیگ امنیتی

پس از پاکسازی سایت از کلیه آلودگی‌ها، سیستم امنیتی فوق‌العاده‌ای که در خدمات محافظت از سایت برای ارتقا امنیت استفاده می کنیم را بر روی سایت پاکسازی شده تنظیم و راه اندازی می نماییم. تا در مقابل حملات بعدی هکرها به شکل کامل از سایت محافظت شود.

راهکارهای آموزشی

تلاش ما این است که از سایت‌های کاربران حفاظت کنیم و برای پاسخ به هر سوال و مشکلی با کمال میل در خدمت کاربران محترم هستیم. و برای اینکه امنیت سایت‌های کاربران تضمین شده باشد نکات و آموش های کاربردی را در دسترس آن‌ها قرار خواهیم داد.