آموزش رایگان وردپرس

شما هم می توانید طراح سایت شوید و هرگونه وبسایت های شخصی و فروشگاهی و دانلودی و فروش دوره طراحی کنید! فقط کافیست تمامی ویدیو ها دوره آموزش رایگان وردپرس رو به صورت صفر تا صد مشاهده کنید و تمرین هایی که درخواست کردیم رو به صورت کامل انجام بدین! 

مدرس : میلاد علیزاده

سطح : مقدماتی

مدت زمان : 10 ساعت

دوره : شگفت انگیز

دانشجو : +10 هزار

قیمت دوره : رایگان

مدرس : میلاد علیزاده

سطح : مقدماتی

مدت زمان : 10 ساعت

دوره : شگفت انگیز

دانشجو : +10 هزار

قیمت دوره : رایگان

برای اینکه وارد بازار کار وردپرس شوید بدون اطلاعات در مورد وردپرس نمی توانید آن را یاد بگیرید. ما در چند جلسه ی اول در مورد cms وردپرس صحبت خواهیم کرد و یاد خواهید گرفت که توسط وردپرس چه سایت هایی رو با چه امکاناتی و به چه شکلی می توانید طراحی کنید.

در این بخش از آموزش وردپرس شما به صورت کامل نصب و پیکربندی و پیشخوان وردپرس رو یاد خواهید گرفت و به صورت عملی با تک تک امکانات وردپرس کار خواهیم کرد چرا که برنامه نویسی علاوه بر دانایی به توانایی هم نیاز دارد.

در این بخش از آموزش وردپرس سییس به شما یاد خواهیم داد به چه شکلی قالب های حرفه ای وردپرس رو نصب و پیکربندی کنید.

در این بخش از آموزش وردپرس با تمامی افزونه های معروف وردپرس آشنا خواهیم شد و یاد خواهیم گرفت به چه شکلی این افزونه هارو نصب و پیکربندی کنید و به مقایسه ی بین افزونه ها خواهیم پرداخت تا انتخاب بهتری بین افزونه های متعدد داشته باشید.

امنیت وردپرس نصب افزونه نیست!! ما در این دوره ریز به ریز تمامی موارد امنیتی رو که باعث هک یک وبسایت وردپرسی و غیر وردپرسی می شود رو بیان خواهیم کرد و به صورت کاملا عملی با روش های جلوگیری از هک وبسایت های وردپرسی و غیر وردپرسی آشنا خواهیم شد.

توجه داشته باشید که بعد از این دوره می توانید در صورتی که با یک سایت هک شده مواجه شدید در عرض 5 دقیقه کل سایت رو پاکسازی کنید که این روش تجربه ی 10 ساله ی ما در زمینه ی امنیت وردپرس می باشد که به صورت کامل به شما یاد خواهیم داد.

اگر توی گوگل آموزش وردپرس در تبریز  رو سرچ کنید سایت ما در صفحه ی اول قرار دارد و باعث می شود از گوگل ورودی گرفته و مشتری جذب کنیم به این عمل می گویند سئو!در این دوره به شما یاد خواهیم داد به چه شکلی سایت خود را سئو کرده و از گوگل ورودی بگیرید و با استراترژی هایی که به شما یاد خواهیم داد می توانید سایت خود را به درامد برسانید.توجه داشته باشید سایت بدون سئو مثل یک کاتالوگ مجازی می باشد و حتما باید این مبحث را یاد بگیرید که بتوانید سایت خود را به درامد برسانید.

 

هر وبسایت وردپرسی می تواند با مشکلات متعددی مواجه شود. اگر شما به عنوان متخصص وردپرس با این مشکلات آشنا نباشید مطمعن باشید نمی توانید رضایت 100 درصدی کارفرما (مشتری) خود را جلب کنید و علاوه بر آن درامد های متعددی را هم از دست می دهید. ما در این بخش از آموزش وردپرس با مشکلات متعدد وردپرس آشنا شده و به صورت عملی به حل این مشکلات خواهیم پرداخت.

به جرات می توانیم بگوییم دوره ای را برگزار می کنیم که به صورت کامل و جامع با روش های حل مشکلات وردپرس آشنا خواهید شد چون ما علاوه بر تدریس تجربه ی 10 ساله در زمینه ی طراحی و میزبانی انواع وبسایت های وردپرسی و غیر وردپرسی داریم.

برای اینکه یک وبسایت کاربر پسند باشد باید از سرعت بالایی برخوردار باشد. ما در این دوره به صورت کامل یاد خواهیم گرفت که به چه شکلی وبسایتی که طراحی کرده ایم رو بهینه سازی کنیم و سرعت لود رو به صورت چشمگیر افزایش دهیم.

شاید برای شما جالب باشد که کمترین هزینه ی خدمات افزایش سرعت وبسایت های وردپرسی، 1/5 ملیون تومان می باشد که این حداقل قیمت می باشد و بسته به وبسایت ها و حجم آن ها این مبلع می تواند افزایش داده شود پس بعد از یادگیری این بخش می توانید کسب درامد خود را شروع کنید.

شما بعد از یاد گیری کامل این دوره به عنوان پیمانکار می توانید با شرکت های خصوصی، دولتی و همچنین اشخاص در زمینه های کاری مختلف قرار داد ببندید و کسب درامد خود را شروع کنید اما این قرار داد باید به شکلی تنظیم شود که حقو حقوقی از طرفین ضایع نشود؟ ما به صورت کامل در پایان این دوره به شما یاد خواهیم داد به چه شکلی قرار دادی ببندین که از لحاظ قانونی قابل پیگرد باشد.

تبریک می گویم شما در این بخش از دوره یک متخصص کامل وردپرس می باشید.

ماه ۱۰ ساعت ویدیوی آموزشی دوره ی وردپرسی شو آکادمی میلاد علیزاده رو برای شما رایگان کردیم که با تخصص مدرس و سرفصل ها و نحوه ی تدریس مدرس در این دوره آشنا شوید.

شما پس از گذراندن ویدیو های آموزشی زیر به صورت کامل با پیشخوان وردپرس آشنا خواهید شد و در صورت تمایل می توانید با ۲۵ در صد تخفیف ویژه در دوره ی جامع آموزش وردپرس عضو شوید که برای دریافت ۲۵ درصد تخفیف ویژه کافیه در انتهای ویدیو ها شماره تماستون رو وارد کنید سپس کد تخفیف خودتون رو مشاهده کنید.

فصل اول: مفاهیم مقدماتی وردپرس (WordPress)

پخش ویدیو

1 نحوه ی خرید هاست

همونطور که می دونید برای آموزش وردپرس نیاز هستش که حتما با هاست و دامنه آشنایی کامل داشته باشید که ما در آکادمی میلاد علیزاده یک دوره ی کاملا جامع در زمینه ی آموزش هاست دایرکت ادمین آماده کردیم. اگر با هاست و دامنه آشنایی کامل ندارید پیشنهاد میکنم با کد تخفیف directadmin در این دوره جامع شرکت کنید.
برای مشاهده ی ادامه ی آموزش لطفا از این لینک داخل سایت عضو شوید سپس این صفحه را مجددا بارگزاری کنید

1 Comment

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید